Afrika a země třetího světa nemají nárok na Evropu

Afrika a země třetího světa mě absolutně nezajímají. Proč bych to měl řešit a proč se tím zaobírat? Nemají právo po mně cokoliv chtít.

Asi by jste se na mě dívali jako na šílence, kdybych za vámi přišel a oznámil vám, že malá Anička Nováková z Horní Dolní se doma nudí, navíc jí nikdo nenachystal svačinku a máte okamžitě zvednout zadek, koupit jí svačinu, nachystat a zabavit Aničku.

Drtivá většina lidí by prohlásila: „A co já s tím? To není můj problém!“

Ve stejné perspektivě vidím Afriku a země třetího světa. Je sice velmi smutné, co se tam děje a opravdu by bylo mnohem lepší, kdyby tam všichni žili v míru, lásce, zahrnuti technikou a perfektní péčí jako někde v milionářské čtvrti na předměstí, ale to je asi tak všechno. Opravdu nevidím důvod proč bych já nebo kdokoliv z Evropy tuhle situaci měl řešit nebo za ni dokonce pociťovat vinu.

Utečenci z Afriky a zemí třetího světa nemají žádný morální ani právní nárok na to cokoliv ode mne nebo od kohokoliv jiného zde chtít!

Navíc pokud vstupují na naše území nelegálně, máme plné právo se bránit a zabránit vstupu na naše území. Ano, uznávám, že některým hrozí smrt v jejich zemích. Možná to bude znít tvrdě, ale říkám: „No a co?!!“ To není důvod, abychom kvůli tomu snižovali vlastní ekonomickou úroveň nebo dokonce nechávali ohrozit na životě poctivé a pracující občany Evropy.

Moji předkové bojovali proti fašistům za naši, za mou, svobodu. Někteří z nich kvůli tomu byli v koncentračních táborech, někteří tam zemřeli a jednomu dokonce chtěli vystřílet rodinu s malými dětmi a nestalo se tak jen díky včasnému varování sousedky a rychlému útěku.

A to není jen tento případ. V celé Evropě za celou naši civilizaci zemřely miliardy lidí, další miliardy obětovaly své životy v těžké práci za účelem dosažení pokroku. To, co teď máme rozhodně není samozřejmost, nespadlo to z nebes nebo nemáme takovou úroveň civilizace a ekonomiky proto, že by to bylo „rozhodnutí osudu“. Úroveň naší civilizace a ekonomiky je naše dědictví a odkaz našich předků, je v tom krev, dřina a pot lidí, kteří svým dětem a potomkům chtěli zajistit lepší budoucnost, což se jim také povedlo!

Úroveň Evropské civilizace i naší České je velmi vysoká a máme obrovské dědictví. O to víc bychom ho ale měli chránit! Co by naši předkové řekli na to, že jejich práci, obětování jejich životů, dobrovolně odevzdáme nějakým cizím nájezdníkům? Je to jako facka a plivnutí do tváře vlastní rodině!

Tato slova nejsou psaná s nenávistí, ale naopak s respektem. Respektuji Afriku a respektuji země třetího světa, zrovna jako cizí náboženství. Ovšem tyto země nejsou moje země. Tyto náboženství nejsou moje náboženství. Jejich problémy nejsou moje problémy. Můj úspěch není jejich úspěchem!

Opravdu neexistuje důvod pro to, abychom brali na sebe cizí problémy a náš úspěch, naše dědictví, náš odkaz – jsme jenom tak rozdávali!

Je krásné, že myslíte na cizí v tom rozdávání… Ale pomysleli jste taky na své rodiče? Co jim jednou řeknete, jak jste naložili s jejich odkazem? Pomysleli jste na své děti? Co jim jednou řeknete na to co jste pro ně připravili?

Likvidace vlastní civilizace pro podporu cizích je vlastizrada!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *