CZC.cz má nadstandardní vztahy s policií i odměny zaměstnanců

CZC.cz (Mall Group) má skutečně nadstandardní vztahy s místní policií – ví jak policie rozhodne ještě dřív než je rozhodnutí vydáno. Zaměstnanec kontrolující a balící vrácené zboží je údajně oceněn na 732 Kč vč. DPH za hodinu (128 832 Kč při běžném fondu 176 hodin měsíčně)! V tomto dlouhém videu také rozebírám jednotlivé argumenty Mall Group a vysvětluji zákony – proto je video tak dlouhé.

Nadstandardní vztahy CZC (Mall Group) s policií (YouTube)
Ocenění kontrolora a baliče vráceného zboží na 732 Kč za hodinu (YouTube)

Odpověď právníka Mall Group bance (PDF 2,5 MB)
(Některé údaje vymazala z PDF už banka a jsou místo nich bílá místa – dokonce je vymazáno i jméno „Senior Legal Consuela“, černá místa jsem zakryl já např. kvůli anonymitě slečny z dnes už zrušené prodejny…)

Vrácený notebook (o „nadměrném přetížení“ není ani zmínka v popisu 😀 že by proto, že žádné nebylo?) 😀

Děkuji Vám, že mě sledujete, za komentáře, „lajky“ i odběry! Zůstaňte se mnou a uvidíte jak celá tato CZC povedená komedie skončí!

Mimochodem, „DýTý“, už se těším až se poznáme osobně u soudu, pokud to až tam necháte dojít!


§1833 OZ: „Spotřebitel odpovídá podnikateli pouze za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti. To neplatí, pokud podnikatel nesdělil spotřebiteli informace podle ustanovení § 1820 odst. 1 písm. f).“

2011/83/EU (49): „Z uplatňování práva odstoupit od smlouvy by měly existovat určité výjimky, a to jak v případě smluv uzavřených na dálku, tak i v případě smluv uzavřených mimo obchodní prostory. Uplatňování práva odstoupit od smlouvy by mohlo být nevhodné například vzhledem k povaze určitého zboží či služeb. To se týká například vína, které bylo dodáno až po dlouhé době od uzavření smlouvy spekulativní povahy a jehož cena závisí na kolísání cen na trhu („vin en primeur“). Uplatňování práva odstoupit od smlouvy by se nemělo vztahovat ani na zboží vyrobené podle požadavků spotřebitele ani na zboží jednoznačně přizpůsobené osobním potřebám, jako jsou záclony šité na míru, ani například na dodávky paliva, což je zboží, které vzhledem k jeho povaze nelze po dodání zpětně oddělit. Uplatňování práva odstoupit od smlouvy by mohlo být nevhodné také v případě určitých služeb, u nichž je na základě uzavření smlouvy vyhrazena určitá kapacita, u které by obchodník v případě uplatnění práva odstoupit od smlouvy mohl mít problémy s jejím naplněním. To by platilo například v případě provádění rezervací v hotelech nebo rezervací týkajících se rekreačních objektů, kulturních nebo sportovních akcí.“

 

 

2 komentáře na „CZC.cz má nadstandardní vztahy s policií i odměny zaměstnanců“

    1. Zatím ještě ne… Ale bude další video, kde se dozvíš víc. Každopádně díky za dotaz 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *