CZC pořád dluží 200 000 Kč, dostávám jen lži

Koupil jsem si u CZC drahý notebook za 200 000 Kč dne 12.06.2017. Protože se ukázal jako nekvalitní, tak jsem jej vrátil 21.06.2017. Od CZC jsem do dnešního dne nedostal zpět jedinou korunu, přestože podle §1832, odst. 1, tak měli udělat nejpozději do 05.07.2017.

CZC evidentně ignoruje zákon a vůbec mu to nevadí. Proto jsem jeho nelegální aktivity oznámil ČOI, podal jsem na firmu CZC trestní oznámení na policii a dokonce už situace začala zajímat i Českou televizi, která mě oslovila s žádostí o rozhovor.

Manager reklamačního oddělení není kompetentní rozhodovat, není mi schopný normálně zavolat nebo mi sdělit telefonní číslo.

CZC si stále vymýšlí výmluvy, vymýšlí si „poškození“ o částky evidentně vycucané z prstu a posuzuje je ne podle stavu vráceného notebooku, ale podle „mých aktivit na Internetu“. Navíc mi ještě vyhrožuje dalším vyčíslení „škod“, v případě dalších videí.

Já se ovšem nenechám zastrašovat! Právo je na mojí straně a nějaký překupníček s počítači mě nebude omezovat ve svobodě slova. Když se kdysi nebáli lidé bojovat s nacisty, tak já se rozhodně nezaleknu CZC, které tady ostentativně porušuje zákony!

Vážené CZC, laskavě už přestaňte hledat výmluvy, přestaňte se přede mnou ukrývat a splňte svoji zákonnou povinnost a vraťte mi moje peníze!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *