CZC zaplatilo dalších 1766 Kč, odpověď připravují právníci

CZC mi dnes vystavilo dobropis na dalších 1766 Kč za úroky, které místo toho, aby mi přičetli, tak mi také srazili :-D. Vedoucí reklamací z CZC neodpověděl na žádné moje dotazy a prý mi odpověď připravuje právní oddělení.

Takže teď čekám, co právní oddělení upeče, ale myslím, že to budou opět jenom obecné kecy, obohacené o pár odkazů na občanský zákoník a konkrétní informace – například za co konkrétně mi nechtějí vrátit zrovna přesně 20 000 Kč včetně DPH a proč to není 19 998 nebo 20 012 Kč, mi stejně neřeknou.

Manager reklamací se mi stále bojí zavolat, na lince se se mnou nikdo nechce bavit…

Chudák právník teď musí vymýšlet totální nesmysl a pak se pod něj ještě podepsat! Měli by mu dát voucher minimálně na hodinu psychoterapie zdarma za takovou práci 🙂 😀

Každopádně už se těším, co CZC zase vymyslí. Každopádně možnosti pro manipulaci ubývají, smyčka se utahuje a CZC se chytá do pasti, kterou si samo připravilo.

A já ho mám v plánu ho v ní pořádně vykoupat! 🙂


E-mail z 21. 07. 2017 12:29:

Dobrý den pane Holíku.

Včera večer byl vystavený opravný doklad na částku 1766,- Kč z důvodu chybně zaúčtovaných úroků z prodlení. Omylem Vám byla částka stržena místo přičtena. Za toto pochybení se omlouvám.

Zodpovězení dalších Vašich dotazů již předávám na naše právní oddělení, které se Vám v nejbližší době vyjádří. Stržené částky jsou podložené českou legislativou a v tomto se naše stanovisko nemění.

S přáním hezkého dne

M. N.
Vedoucí reklamačního oddělení a montáže PC Příbram

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *