Neplatí Vám (přesčasy)? Odejděte s odstupným!

Neplacení a to nejen přesčasů je dnes, bohužel, běžnou věcí a novodobým standardem. Své peníze ale můžete získat i s úroky!

Sám jsem se s tím setkal mnohokrát a dvakrát jsem už musel využít okamžité zrušení pracovního poměru pro neplacení mzdy. Nejednalo se přitom o žádné malé firmičky, ale v obou případech to byly korporace s miliardovými obraty, ta první se dokonce pravidelně umísťuje v předních příčkách soutěže „Zaměstnavatel roku“.

Také jste se setkali s neplacením přesčasů nebo jiné části mzdy v práci? Můžete dostat vše zaplaceno a doslova i s úroky! Stačí se nenechat dál okrádat a podat okamžité zrušení pracovního poměru podle §56, odst. 1, b), zákoníku práce.

Zaměstnavatel má v takovém případě povinost vyplatit Vám odstupné ve výši výpovědní lhůty (tedy zhruba dva a půl měsíce průměrného platu) a navíc všechny dlužné přesčasy.

Stačí neklopit uši, ale rázně se postavit za svá práva proti zločincům, kteří porušují zákony naší republiky! Ve videu se dozvíte jak na to.

Setkali jste se také s neplacením přesčasů nebo jiné části mzdy od zaměstnavatele? Napište mi to, prosím, do komentářů!

Pracujete naopak ve firmě, kde je všechno v nejlepším pořádku? Výborně! Prosím, napište mi také do komentářů o jakou společnost se jedná – dnes je jich totiž doslova jako šafránu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *