Proč se partnerky a přítelkyně rozcházejí? Nebyly zlatokopky!

Pokud Vás zajímá proč se přítelkyně a partnerky rozcházejí s kluky a muži ke kterým nejdříve vzhlížely a které milovaly, podívejte se na toto video.

Podle mého názoru je za tím především skutečnost, že vysněný partner jim ve skutečném životě denní rutiny zevšední, zobyčejní a po pár měsících nebo letech už nezažívají ty pocity, které měly, když začaly vztah s „panem úžasným“.

Protože cokoliv, i ta nejkreativnější práce, je v určitém kontextu jenom rutina – vše je už známé, ohrané, jenom použité jiným způsobem. Což člověku neznalému, člověku z vnějšku, přijde jako něco nového, ale manželce i největšího velmistra jeho dílo číslo 583 přijde jako rutina, nuda, všednost…

A tak se stane, že bez zavinění partnera hledá zase něco úžasného a pocity, které jí k němu vázaly ochladnou. Jakmile ochladnou, může jí všední rutina unavovat až do té míry, kdy přejdou do zhnusení, odporu atd.

Partner se pak diví, protože vše dělá jako vždycky, nic se u něj nezměnilo, stále se chová stejně a diví se proč to najednou nefunguje a kde se stala ta změna.

Změna se nestala nikde, jenom pocity a smýšlení jeho partnerky se změnilo.

Lidé pak těmto partnerkám nadávají do zlatokopek, protože si skutečně často odnesou peníze nebo využijí příležitosti. Partner se diví, jak to že nic nepoznal na začátku vztahu.

Nic nepoznal, protože na začátku vztahu byla opravdu láska. To až později se to změnilo a partnerka jen při této změně využila situace. Takže spousta partnerek si označení „zlatokopky“ zaslouží jen částečně, protože většinu času a celý čas, kdy vztah fungoval jako vztah, takové nebyly.

Samozřejmě, tohle se neděje vždy a lidé se rozchází z rozličných důvodů. Ale tento scénář jsem viděl mnohokrát a potkává především muže, ke kterým jejich partnerky na začátku vztahu cítí velký obdiv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *