Vtipné pracovní nabídky

Některé firmy v dnešní době jsou opravdu vtipné i jejich pracovní nabídky.

Každopádně se ukazuje, že za šílených pracovních podmínek už moc lidí ochotných pracovat není, protože zaměstnavatelé dělají všechno možné, i pěkně trapné, aby získali zaměstnance, kromě jediného – odpovídající mzdy a slušných podmínek.

Volali mi například od bývalého zaměstnavatele, kde už roky nepracuji a nerozloučili jsme se zrovna v dobrém po tom, co mi jejich manager vulgárně nadával kvůli mému rozhodnutí odejít. Proto mě taková nabídka, zvlášť po několika letech, ohromně pobavila a samozřejmě, jsem ji odmítl.

Shodou okolností mi ve stejném dnu volal člověk z firmy, kam jsem posílal životopis asi před půl nebo třičvrtě rokem. Také velice vtipně mi sdělil, že bych dělal vlastně úplně něco jiného, než na co jsem se hlásil a za naprosto směšné peníze. K tomu ho ještě dotaz na „alespoň orientační výši příjmu“ rozčílil a prý pokud mě zajímají peníze, tak se nemusíme bavit, protože oni chtějí lidi, kteří chtějí pracovat a ne kteří chtějí peníze!

Tak tohle už byla silná bomba i na mě a že jsem zvyklý na tvrdé vtipy! Tento šprýmař nejspíš bude shánět tvrdě pracující dobrovolníky také velmi dlouho.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *