Z hlídače výkonným viceprezidentem!

Příběh, jaký prožil Matthew F. Calamari, by se dal ve zkratce popsat textem z nadpisu „Z hlídače výkonným viceprezidentem!“

Matthew F. Calamari

Matthew Calamari nastoupil na místo hlídače pro Trump Organization, která patří známému miliardáři Donaldu Trumpovi. Dělal sice hlídače, pobíral plat jako hlídač, ale nemyslel jako hlídač.

Až jednou přišel den, kdy se potkal a dal do rozhovoru přímo s Donaldem Trumpem osobně. Donald během hovoru poznal, že Matthew má skryté možnosti a potenciál, který by bylo škoda vyplýtvat na místo hlídače. Bez ohledu na „tituly“ nebo současné společenské postavení tak Matthew dostal šanci pracovat na důležitějších úkolech, až se nakonec vypracoval na výkonného viceprezidenta.

Pod vedením Metthewa F. Calamariho tak byla vybudována například známá luxusní Trump Park Avenue:

Trump Park Avenue

Trump Park Avenue

Je to skvělý úspěch a je důležité ho znát! Na příkladu Metthewa je jasně vidět, že nezáleží na tom kdo člověk je, co dělá, ale záleží jenom na tom, čeho chce dosáhnout a jestli je rozhodnutý se nikdy nevzdat, dokud toho nedosáhne.

Kdyby si Metthew při setkání s Donaldem Trumpem řekl: „On je miliardář, já jenom obyčejný hlídač – stejně se mi akorát vysměje a ničeho nedosáhnu, tak raději o ničem ani nebudu začínat…“, tak by těžko mohl dostat zodpovědnější úkoly a nakonec se stát výkonným viceprezidentem Trum Organization!

Proto je důležité se stále snažit a nikdy neupadat do beznaděje. A co, když se není šance potkat s někým, kdo by Vám mohl dát práci hodnou Vašeho potenciálu? Pak není nic jednoduššího než jít za ním! Když uspějete, čeká Vás skvělá budoucnost – třeba ještě lepší než Matthewa.

A když neuspějete? Tak se přece nic neděje… Nebolí to, ani se za to netrhá hlava. Naprosto každý, včetně největších magnátů, pro úspěch musel zažít někdy i tisíce odmítnutí.

Pokud má člověk co nabídnout a vytrvá, úspěch je jedinou možností!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *